Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No: 2C/3 Ataşehir - İSTANBUL Adana Ocakbaşı Ataşehir | Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Adana Ocakbaşı

EN İYİ OCAKBAŞI

Adana Ocakbaşı, kebap kültürüne yeni bir pencereden bakan yapısı ile birlikte İstanbul Ataşehir'de hizmet vermektedir. Lezzet üretimini özenle sürdüren ekibimiz, her gün birbirinden leziz seçeneklerimize daha iyisini katmak için çalışmaktadır. Her zaman en iyi olanı hedefleyip sizlere gelişen lezzetler ve yeni tatlar sunmaktayız. Ocakbaşı kültürünü geleneksel ve modern tatlar ile harmanlayıp masanıza getiriyoruz. Özenle seçilen etler, en taze sebzeler ve birinci kalite baharatlar ile özel lezzetler üretiyoruz.

KEBABIN ÜSTADI

Adana Kebap konusundaki ustalığı dillere destan olan mekanımız "Adana Ocakbaşı" markası ile İstanbul Ataşehir'de sizlerle. Kebap lezzetine yeni ve özel tatlar katan ustalığıyla misafirlerini ağırlayan Restoranımız her gün yeni tatlar ve sunumlarla alışılmış lezzetlerin üzerinde deneyimler sunmaktadır.

IMG-OUR
OCAKBAŞI

Eşsİz Lezzetler

Bu deneyimi yaşayın. Et, kebap ve özel lezzetler güzel anlarla buluşuyor. İstanbul Ataşehir'de sizleri bekliyoruz, tadı damağınızda kalacak unutulmaz lezzetleri denemek için Adana Ocakbaşı'nın misafiri olun.

YENİLİKLERDEN HABERİNİZ OLSUN